Search
Close this search box.

Uspostavljena saradnja sa ambasadom Libije

Facebook
Twitter
LinkedIn

posjeta_libijske_ambasadeJučerašnjom posjetom delegacije ambasade Velike Socijalističke Narodne Libijske Arapske Džamahirije Medresi “Osman-ef. Redžović” pokrenuta je inicijativa za ostvarivanje  saradnje između naše škole i ove prijateljske države.

 

U ponedjeljak, 8. novembra tekuće godine, u prvu zvaničnu posjetu našoj školi došla je delegacija Libijske ambasade na čelu sa zamjenikom ambasadora, Njegovom Ekselencijom Mohamedom Naasom. Nakon obilaska kompleksa Medrese gosti nisu krili zadovoljstvo onim što su vidjeli, te su iskazali želju i spremnost za ostvarivanje tješnje saradnje. Direktor Medrese je tokom radnog sastanka upoznao goste sa dosadašnjim rezultatima rada, kao i planovima budućeg razvoja, a naročito sa potrebom da se započne sa izgradnjom sportskog centra, čime bi kompleks Medrese bio u potpunosti završen.

Gosti su posjetili i časove redovne nastave, te najavili mogućnost skore posjete Njegove Ekselencije ambasadora, Dr. Salema Finnira.

posjeta_libijske_ambasade2posjeta_libijske_ambasade3

posjeta_libijske_ambasade4posjeta_libijske_ambasade5