Search
Close this search box.

Učenici Franjevačke klasične gimnazije u posjeti Medrese

UČENICI FRANJEVAČKE KLASIČNE GIMNAZIJE U POSJETI MEDRESI

Da je saradnja između Medrese i Gimnazije na zavidnom nivou pokazala je i jučerašnja, sada već tradicionalna, posjeta učenika i učenica prvog i drugog razreda našoj školi. Učenici su došli u pratnji direktora ove ustanove, fra Zvonka Miličića, te profesora Historije i Likovne umjetnosti, Dalibora Ružičke i Ervina Klepe. Goste je dočekao i sa Medresom upoznao pomoćnik direktora za đački dom, prof. Dženan Rezaković, koji je izrazio zadovoljstvo zbog ove posjete i zahvalnost našim prijateljima koji nastoje svake godine dovesti svoje učenike u posjetu Medresi. Učenici su zaista sa puno pažnje slušali priču o Medresi, o islamu, džamiji, te nastavnom procesu i rasporedu dnevnih aktivnosti po kojem se odvija jedan radni dan u našoj školi. Fra Zvonko se zahvalio na gostoprimstvu i pozvao učenike i profesore Medrese u posjetu Gimnaziji.

 

Za dodatne slike posjetite našu fb stranicu.