Search
Close this search box.

Izleti i ekskurzije za naše učenike

Facebook
Twitter
LinkedIn

IZLETI I EKSKURZIJE ZA NAŠE UČENIKE

Uprava Medrese svoje najuspješnije učenike nagrađuje, između ostalog, ekskurzijama i izletima. Tako su najuspješnija odjeljenja u prethodnoj školskoj godini prošlog vikenda boravila u našoj lijepoj Krajini, te su u okviru ove posjete imali priliku vidjeti znamenitosti Bihaća, Cazina, Bužima, Bosanske Krupe i Bosanske Otoke. Svakako, nezaobilazna su bila i kraća zadržavanja u Travniku i Jajcu, a posebno je bilo emotivno na mezaru generala Izeta Nanića u herojskom Bužimu.U pratnji dva profesora, dva Emira, Uzunalića i Salića, učenici IIIa i IIIb su uživali u vikendu provedenog u Krajini. Posebno se zahvaljujemo Upravi Medrese “Džemaludin ef. Čaušević” na gostoprimstvu.
Nešto ranije, učenici naših maturantskih odjeljenja su u pratnji profesorice Amele Šahinović posjetili Zagreb i uživali u vremenu provedenom u glavnom gradu susjedne Hrvatske.