Search
Close this search box.

Direktor Gazi Husrev- begove medrese sa saradnicima u posjeti našoj školi

Facebook
Twitter
LinkedIn

DIREKTOR GAZI HUSREV- BEGOVE MEDRESE SA SARADNICIMA U POSJETI NAŠOJ ŠKOLI

U utorak, 2.10.2018. godine, direktor Gazi Husrev begove Medrese, hfz. mr. Mensur Malkić, pomoćnik direktora za đački dom, mr. Dževad Pleh i sekretar Benaris Šehić su bili u službenoj posjeti našoj Medresi. U okviru ove posjete obišli su radove na vanjskom uređenju, kao i cijeli kompleks, posebno se zadržavši u školskom amfiteatru i đačkom restoranu. Domaćini dragim gostima bili su direktor naše Medrese, mr. Dženan Handžić i pomoćnik direktora za đački dom, prof. Dženan Rezaković. U jednom dijelu ove posjete pridružio se i dugogodišnji direktor Medrese, prof. Džemal Salihspahić.
Ova posjeta je jedan od dokaza odlične saradnje i razumijevanja koje vlada među bosanskohercegovačkim medresama i njihovim rukovodstvima, kao i prilika za jačanje te saradnje.

 

Za još nekoliko slika posjetite našu fb stranicu.